Другий Міжнародний Конкурс-Фестиваль імені Олексія Горохова

Днями у Києві завершився Другий Міжнародний Конкурс-Фестиваль імені Олексія Горохова, в якому взяли участь учні Київського державного музичного ліцею ім. М.В. Лисенка та здобули велику кількість нагород та спеціальних призів.

Гран-Прі конкурсу виборов Корній Шелдунов (викладач Б.І. Півненко). Також він отримав подарунок члена журі Педро Карнейро – майстрову скрипку майстра із Португалії Miguel Mateus.

МОЛОДША ГРУПА

1 премія – Діана Коваль (викл. Б.І. Півненко)

2 премія – Микита Суховієнко (викл. Б.І. Півненко)

СЕРЕДНЯ ГРУПА

2 премія – Ірина Борисова (викл. О.М. Корінець)

2 премія – Софія Кисляк (викл. Т.В. Сніжна)

Диплом – Анна Кисляк (викл. Т.В. Сніжна)

Спеціальні призи отримали: Анна Кисляк та Микита Суховієнко – сертифікати на вставку волоса у смичок від майстра Олексія Корби, Софія Кисляк та Ірина Борисова – нотні видання та призи музикантських симпатій від Ансамблю класичної музики імені Бориса Лятошинського.

Вітаємо учнів та викладачів з яскравими перемогами та бажаємо подальших творчих досягнень!