ПЕРШИЙ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС КАМЕРНОЇ МУЗИКИ ДО 125-РІЧЧЯ ВІКТОРА КОСЕНКА

Наприкінці листопада 2021 року учні Київського державного музичного ліцею ім. М.В. Лисенка гідно представили заклад на Першому відкритому конкурсі камерної музики до 125-річчя Віктора Косенка в місті Житомирі та здобули значну кількість нагород.

Лауреати І ступеня в номінації «Концертмейстерська майстерність»:

• учениця 11-го класу Анна Небаба, перша вікова категорія (ілюстратор – Алла Родіна, викладач Олександра Калішук);
  • учень 10-го класу Данііл Капелюш, друга вікова категорія та володар відзнаки жюрі за краще виконання твору В.Косенка – (ілюстратор – Алла Родіна, викладач – Олександра Калішук);
  • учениця 11-го класу Парфьонова Марія, перша вікова категорія (ілюстратор – Вікторія Рожковська, викладач – Ілля Лопатинський).

Лауреати ІІ ступеня в номінації «Концертмейстерська майстерність»::

• учень 9-го класу Дубровін Олександр, перша вікова категорія (ілюстратор – Вікторія Рожковська, викладач – Ілля Лопатинський);
  • учень 10-го класу Дяченко Денис, перша вікова категорія (ілюстратор – Вікторія Рожковська, викладач – Ілля Лопатинський).

Лауреати І ступеня в номінації «Соліст камерного ансамблю»:

• Павло Кирилюк, учень 10-го класу (скрипка), викладач – Людмила Чичук;
  •  Наталія Маслович, учениця 11-го класу (флейта), викладач – Людмила Чичук.
  • Адріана Пчелінцева, учениця 10-го класу (фортепіано), викладач – Людмила Чичук.

Лауреати І ступеня в номінації «Соліст камерного ансамблю»:

• Йоганна ван Проєн, учениця 8-го класу (скрипка), викладач Людмила Чичук.

Приємно відзначити, що учень 10-го класу Данііл Капелюш став володарем  відзнаки жюрі за краще виконання твору Віктора Косенка.

Вітаємо учнів та викладачів з вагомими успіхами у виконавській майстерності та бажаємо подальших творчих звершень!