Вшанування Дня пам’яті жертв Голодомору

27 листопада 2021 року в Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей та юнацтва відбулось вшанування Дня пам’яті жертв Голодомору 1932‒1933 років. До цієї знакової події долучились учні Київського державного музичного ліцею ім. М.В. Лисенка.

У програмі заходу прозвучали твори українських композиторів на слова Тараса Шевченка та Катерини Мотрич. Камерний дівочий хор КДМЛ ім. М.В. Лисенка разом з Народною артисткою України Ніною Матвієнко, театральною студією «АртЕко», хором та симфонічним оркестром театру виконав твір Івана Карабиця «Молитва Катерини» під орудою Василя Василенка. До цього виступу дівочий хор підготували – художній керівник та диригент – Юлія Пучко-Колесник та хормейстер Віра Шемчук.

Долучаючи молодь до проєктів вшанування пам’яті мільйонів убитих голодом українців, ми виховуємо свідому націю яка пам’ятаючи минуле, творитиме майбутнє з честю та гідністю!