Звітний концерт КДМЛ ім. М.В. Лисенка

18 березня 2021 року у Колонному залі Національної філармонії України відбувся традиційний звітний концерт учнів КДМЛ ім. М.В. Лисенка, приурочений до дня народження класика української музики – Миколи Віталійовича Лисенка. Неможливо переоцінити внесок композитора у розвиток української культури та мистецтва, саме тому, кожного року наприкінці березня, учні музичного ліцею що носить його і`мя, вшановують Миколу Віталійовича своїми виступами.

Концертну програму склали твори композиторів різних музичних епох від бароко до сьогодення: Й.С. Баха, Й. Гайдна, В.А. Моцарта, Д. Бортнянського, А. В`єтана, Ф. Мендельсона, П. Чайковського, Л. Ревуцького, М. Равеля, Ф. Пуленка, І. Шамо, Б. Бріттена, С. Барбера, П. Крестона та М. Скорика. Відкрив концертну програму своїм натхненним виступом Камерний дівочий хор КДМЛ ім. М.В. Лисенка (диригентка – Юлія Пучко-Колесник) виконавши твори сучасних українських композиторок – Ірини Алексійчук та Лесі Дичко. Хор хлопчиків та юнаків під керівництвом Марії Коваль представив публіці зразки української та англійської хорової музики.

Учні старших класів: Софія Жолобова, Дарина Фещак, Анна Кисляк та Єгор Терещенко зіграли соло у супроводі камерного оркестру КДМЛ ім. М.В. Лисенка під орудою Іллі Зуйка – випускника, а нині викладача музичного ліцею ім. М.В. Лисенка. Окрасою та тихою кульмінацією першого відділення концерту було виконання камерним оркестром Адажіо Семюеля Барбера, диригент – заслужений артист України Сергій Солонько.

Грандіозним завершенням вечора стало виконання фіналу Концерту для двох фортепіано з оркестром Ля-бемоль мажор Фелікса Мендельсона-Бартольді Анною Небабою та Даною Балтрушайтіте у супроводі камерного оркестру Київського державного музичного ліцею ім. М.В. Лисенка.