Переможці VIII Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича

9-11 жовтня 2020 року у Києві відбувся VIII Міжнародний інструментальний конкурсу Євгена Станковича на якому учні КССМШ-інтернату ім. М.В. Лисенка достойно представили заклад та здобули цілу низку нагород. Особливістю цьогорічного конкурсу було скасування номінацій які передбачають скупчення великої кількості людей – гра з оркестром, великі ансамблі та оркестри. Організатори конкурсу ввели такі обмеження з метою запобігання поширення інфекції COVID-19. У той же час очне проведення конкурсу, із дотриманням безпрецедентних заходів безпеки, дало змогу учасникам виступити на великій сцені перед глядачем (журі), чого вони були позбавлені більше ніж пів року через карантинні обмеження. Загалом у конкурсі взяли участь 140 солістів та 15 ансамблів. До другого туру були допущені лише лавреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Серед такої кількості конкурсантів, майже всі учасники школи Лисенка отримали високі відзнаки. Фортепіанний відділ: Козенко Герман, учень 3-го класу, здобув І премію (молодша група А), викладач – Олександра Сергіївна Марцинчик. Лариса Михайлівна Вакаріна підготувала до конкурсу одразу трьох учнів: Заходякіна Андрія, учня 5-го класу, який отримав І премію (молодша група А), учня 8-го класу – Волошина Дмитра, який також здобув І премію (молодша група В) та учасницю конкурсу – Пчелінцеву Адріану, ученицю 9-го класу. Скрипковий відділ: Кравченко Поліна, учениця 4-го класу здобула ІІ премію (молодша група А), викладач – Корінець Ольга Михайлівна; Ковальська Софія, учениця 5-го класу отримала І премію (молодша група В), викладач – Панова Ганна Іванівна; Борисова Ірина, учениця, 9-го класу здобула І премію (середня група С), викладач – Корінець Ольга Михайлівна; Маньяна Плангеу Дженіфер, учениця 10-го класу також здобула І премію у Середній групі С, викладач – Мухіна Тамара Георгіївна. На конкурсі школу також представили: Алєксєєва Маріна, учениця 7-го класу (викладач – Сніжна Тетяна Василівна) та Дубровіна Любов, учениця 8-го класу (викладач – Самойлова Ірина Анатоліївна). Відділ духових та ударних інструментів: Піменов Василь (кларнет), учень 6-го класу, здобув ІІ премію (молодша група В), викладач – Самойлов Олександр Михайлович. Вітаємо наших переможців!!!