День Знань!

Сьогодні у КССМШІ ім. М.В. Лисенка пролунав Перший дзвоник! У цей особливий день ми вітаємо не лише учнів, батьків та викладачів, а також всіх причетних до цього особливого свята. Зважаючи на ситуацію світової пандемії COVID-19, адміністрація школи прийняла рішення відмовитись від проведення традиційної лінійки, щоб не створювати великого скупчення людей. Тим не менш, для першокласників та випускників відбулось урочисте привітання на подвір’ї школи з дотриманям усіх протиепідеміологічних заходів. З вітальним словом виступив директор КССМШІ ім. М.В. Лисенка – Сергій Михайлович Волков.

Першачкам які стоять на початку свого шляху він побажав вдалого старту, що буде наповнений цікавими зустрічами та дивовижними відкриттями, а випускникам дав настанови, які проведуть їх у доросле життя. Учениці 11-го класу Олександра Стецюк та Валерія Макарова – лавреати міжнародних конкурсів які уособлюють еліту школи, висловили щиру подяку своїм викладачам та школі, що стала для них Alma Mater. Також на святі був присутній заслужений артист України – Павло Петрович Струць, колишній випускник школи ім. М.В. Лисенка, а сьогодні ще й тато першокласника, який буде продовжувачем мистецьких звершень свого батька.  Особливої урочистості заходу надав виступ камерного дівочого хору КССМШІ ім. М.В. Лисенка під орудою Юлії Пучко. У їх виконанні прозвучав гімн України та «Молитва за Україну» М.В. Лисенка, що є духовним гімном нації.