Підсумки 2019-2020 навчального року

30 червня у КССМШ-інтернаті ім. М. В. Лисенка відбулась крайня у 2019-2020 навчальному році педагогічна рада, на якій була присутня, у онлайн форматі, переважна більшість адміністрації та педагогічного колективу школи. На раді були обговорені питання завершення навчального року та випуску одинадцятикласників, підготовки до нового навчального року, а також заслухано звіт директора школи за результатами роботи у 2019-2020 навчальному році. Проведення педради за допомогою онлайн конференції засвідчило готовність педагогічного складу до ведення навчального процесу в умовах пандемії COVID-19 із застосуванням сучасних технологій та методів дистанційного навчання.По завершенню педагогічної ради, випускникам школи були вручені свідоцтва про вищу загальну середню освіту, грамоти та похвальні листи. За високі досягнення у навчанні було відзначено семеро випускників, серед них: Васильєва Варвара, Бойко Надія, Муштай Софія, Милявська Зоряна, Пінчук Індіра, Рахманіна Алевтина та Степанова Єлизавета. Враховуючи умови коронавірусної пандемії, вручення відбувалось без урочистостей та масових заходів. Випускники отримали свідоцтва у кабінеті директора школи, дотримуючись усіх санітарних норм. Сергій Михайлович особисто привітав кожного випускника та побажав подальших творчих звершень у дорослому житті.