У зв’язку з карантином Київська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені М.В. Лисенка працює в режимі дистанційного навчання

У зв’язку з карантином Київська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені М.В. Лисенка працює в дистанційному режимі.

Освітній процес відбувається  із використанням технологій дистанційного навчання (створення мобільних viber-груп класів, листування електронною поштою, використання мобільних освітніх платформ МійКлас, Gios, Classroom та інших сайтів та соціальних мереж).

На офіційному сайті школи розміщено завдання та посилання на навчальні матеріали для всіх класів на поточний період (30.03.- 24.04. 2020 року) карантину.

Слідкуйте за оновленнями на сайті щотижня.

За додатковою інформацією щодо процесу навчання звертайтеся до адміністраторів viber-груп кожного класу та викладачів індивідуальних предметів особисто.

Бажаємо всім міцного здоров’я!

Дистанційна форма роботи з учнями під час карантину на період

з  30.03. по 24.04. 2020 року

Детальніше див. http://lysenko-school.kiev.ua/уставні-документи/