Вечір вокально-фортепіанної музики Ігоря Шамо

26 лютого в Мистецькому салоні КНУ імені Т.Г.Шевченка  відбувся вечір вокально-фортепіанної музики Ігоря Шамо, присвячений 95-річчю з дня народження видатного українського композитора .

На концерті маленькі талановиті учні молодших класів Київської середньої спеціалізованої музичної школи імені М.В.Лисенка  в складі молодшого хору хлопчиків під керівництвом Ірини Тихонової виконали й твори інших українських композиторів  – Л.Дичко, І.Кириліної та  вразили слухачів  витонченістю, чистою інтонацією та щирістю виконання. Творчі надбання побудовані на національних традиціях, які  мають найкращі  зразки класичної академічної освіти, з гідністю продовжують здобувати юні  музиканти в стінах відомої в світі школи.

Спеціальний гість – донька композитора Тамара Ігорівна Шамо та учасники концерту зробили спільне фото на згадку про чудову подію. Наприкінці всі учасники концерту разом  з публікою заспівали всім добре відомий твір Ігоря Шамо «Як тебе не любити, Києве мій» .