Лицар добра та світла

З метою презентації творчих доробків викладачів  та учнів КССМШ ім. М.В.Лисенка 22 грудня 2019 року проведено спільний концертний проект з  Мистецько – концертним центром ім. І.Козловського  Київського національного  академічного  театру  оперети. В рамках цього проекту був  проведений концерт до дня пам’яті  І.Козловського “Лицар добра та світла”, в якому брали участь Лауреат міжнародних конкурсів, викладач  КССМШ ім. М.В. Лисенка   А.Родіна, учні  класу  вокалу лауреати всеукраїнських конкурсів  О.Єгоричев та І.Козловський, учні класу концертмейстерства  викладача – методиста Бондаренко О. –  лауреати міжнародних конкурсів С.Муштай та О. Корнута. Учні школи разом з своїм викладачем виконали  дві арії з опери. Р.Вагнера  “Лоенгрін” – Сон Ельзи та дует Ельзи та Гертруди, арію  Русалки з оп. А. Дворжака “Русалка”  (солістка – А. Родіна, партія фортепіано – О.Корнута  та С.Муштай). Учні О. Єгоричев та І.Козловський  виконали твір    Л. Денца “Funiuli-funicula” (партія фортепіано – С.Муштай)  та українську народну пісню “Одна гора високая” (соліст- І.Козловський, партія фортепіано – С.Муштай).

Виконані твори з успіхом були прийняті слухачами.

Започаткований КССМШ ім.М.В.Лисенка у 2019-2020 навчальному році концепт «Вчитель і його учні»,  вперше презентований громадськості Києва в жовтні цього року в залі Національної філармонії України, і далі продовжує своє успішне існування в рік 85 -річного ювілею Школи.