Конкурс з англійської мови «ABC holiday»

12 грудня 2019 року для учнів 1 класів за ініціативи вчителів Кареліної Яни Юріївни та Шатілової-Хаміди Наталії Анатоліївни в КССМШ ім. М.В.Лисенка було проведено конкурс з  англійської мови  «ABC holiday». Метою проведення заходу  було підвищення мотивації молодих музикантів до вивчення іноземної мови в початковій школі, розвиток в учнів навичок слухання та говоріння, розвиток в учнів інтересу до творчості,  зокрема виготовлення новорічних листівок та привітань англійською мовою.

Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими. За допомогою ігор учні вдосконалювали навички аудіювання та говоріння, розвивали логічне мислення, пам’ять та увагу. Переможці отримали солодкі призи, а головне – нові знання!