Нещодавно 20 – 22 листопада в невеличкому чеському містечку Усті-над-Лабем під егідою Міністерства освіти, молоді та спорту Чеської Республіки проходив 52-й Міжнародний музичний конкурс юних піаністів «Virtuosi per musica di pianoforte», участь у якому взяли учні КССМШ імені М.В. Лисенка.  У IV віковій категорії Еліна Серебрякова, учениця 8 класу, (клас викладача Олександри Марцинчик) була нагороджена другою премією, Софія Жолобова, учениця 10 класу, (клас педагогів Сергія Рябова і Марини Калініної)  за рішенням журі посіла третє місце. Юні піаністки продемонстрували високий рівень виконавської майстерності. Попереду великі творчі плани, бажаємо  нових  досягнень!