Вітаємо з перемогою на І Всеукраїнському конкурсі хорових диригентів імені Дмитра Загрецького!

Вітаємо з перемогою учнів КССМШ імені М.В. Лисенка Олександру Стецюк (I премія) , Анну Захарук (ІІ премія) та Діану Ємцову (ІІІ премія), їх викладачів Юлію Віталіївну Пучко-Колесник та Ірину Леонідівну Тихонову,  концертмейстерів Світлану Іванівну Матвієнко та Юрія Олександровича Заходякіна.

І Всеукраїнський конкурс хорових диригентів імені Дмитра Загрецького проходив 6-8 листопада у м. Одеса. В ньому взяли участь понад 70 студентів і учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл з 26 навчальних закладів України – представники хорових шкіл Києва, Харкова, Дніпра, Кам’янського, Умані, Дрогобича, Івано-Франківська, Кропивницького, Тернополя, Сум, Кривого Рогу, Миколаєва, Чернівців, Рівного, Житомира, Хмельницького, Одеси. Протягом трьох днів конкурсанти демонстрували свої знання і навички в роботі з хоровим колективом, особливості власної  інтерпретації відомих хорових творів. Учасники конкурсу  отримали неоціненний досвід, працюючи з студентським хором Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової – одним з найкращих хорових колективів України.