Учні 9-их класів КССМШ імені М.В. Лисенка відвідали Національний музей літератури України

16.10.2019 року учні 9-их класів КССМШ імені М.В. Лисенка відвідали Національний музей літератури України — один з найпопулярніших загальнодержавних музейних закладів країни, провідний серед музеїв літературного та літературно-меморіального профілю, що за адресою: м.Київ, вул. Б.Хмельницького, 11.

У межах вивчення навчальної програми учні прослухали лекції за темами «Пам’ятки оригінальної літератури княжої Русі-України» та «Українська література доби Ренесансу й доби бароко». Проведення екскурсії ініціювали вчителі Зданюк Сергій Іванович та Обозна Оксана Дмитрівна. Екскурсія залишила приємні враження та схвальні відгуки учнів.