Вітаємо з ювілеєм колектив Львівської десятирічки!

Львських колег 14 жовтня 2019 року з нагоди 80-річчя Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені Соломії Крушельницької привітав від імені колективу Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені М. В. Лисенка директор, заслужений діяч мистецтв України, професор Сергій Волков.

У своєму вітальному слові він наголосив на унікальності музичних шкіл-інтернатів як закладів підготовки професійних музикантів, їхній важливій ролі в системі музичної освіти України, а також на багатоманітних творчих зв’язках Києва і Львова, які повинні зміцнюватися і розвиватися в новому ХХІ сторіччі.
Вітаємо львів’ян із ювілеєм школи і бажаємо нових творчих здобутків в ім’я розквіту української музичної культури!