6 жовтня – День Вчителя!

На передодні Дня Вчителя в концертній залі КССМШ ім.М.В.Лисенка відбувся концерт викладачів і учнів школи, перед початком якого виступив директор КССМШ ім.М.В.Лисенка Сергій Волков і привітав колектив школи з святом. У виступі наголосив, що вчитель – одна з найдавніших професій у світі. Свято  це було започатковане в 1994 році, завдяки ЮНЕСКО і Міжнародній організації праці сьогодні є одним з багатьох професійних свят в Україні, але має особливості, оскільки демонструє духовний зв’язок різних поколінь. Історичною передумовою для створення цього такого свята стала Паризька  Спеціальна міжурядова конференція, яка була проведена ще в 1966 році, і де було підписано документ про соціальний статус вчителів.
Учасники концерту –  Ігор Рябов,    Катерина Улезько, Олександра Марцинчик, Роман Лопатинський, Варя  Васильєва, Кента Ігараши  привітали всіх викладачів та учнів школи з професійним святом блискучою музичною програмою!

Бажаємо всім працівникам школи міцного здоров’я, добра, злагоди, миру, успішних мистецьких проектів.

Учні вітають вчителів зі святом