Загальноосвітній цикл навчання

1 Бондаренко Олена Сергіївна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Викладач-методист», заступник директора з навчальної роботи.
2 Банлуєва Юлія Олексіївна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст ІІ категорії», вчитель початкової школи.
3 Бойко Аліна Володимирівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст І категорії», вчитель початкової школи.
4 Братушко Лариса Миколаївна – кваліфікаційна категорія «І категорія», вчитель англійської мови.
5 Бурова Тетяна Михайлівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», вчитель початкової школи.
6 Величко Оксана Григорівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», вчитель української мови та літератури.
7 Волощук Аліна Миколаївна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст І категорії», вчитель англійської мови.
8 Гриценко Світлана Михайлівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Вчитель-методист», вчитель зарубіжної літератури.
9 Драч Марина Володимирівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст», вчитель початкової школи.
10 Звєрєва Неля Василівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», вчитель початкової школи.
11 Ємельянова Наталія Миколаївна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст І категорії», вчитель математики та інформатики.
12 Ємельянова Лідія Петрівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», заслужений вчитель України, педагогічне звання «Викладач-методист», вчитель української мови та літератури.
13 Єрьоменко Людмила Володимирівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст І категорії», вчитель початкової школи.
14 Йосипенко Оксана Миколаївна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Викладач-методист», вчитель англійської мови
15 Лаврищук Алла Миколаївна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», вчитель фізичної культури.
16 Лагур Наталія Григорівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», вчитель хімії та біології.
17 Тесля Марія Василівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст І категорії», вчитель англійської мови.
18 Макарова Катерина Юріївна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст», вчитель математики та інформатики
19 Маляр Юлія Володимирівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст І категорії», вчитель географії.
20 Мироненко Л.О. – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст ІІ категорії», вчитель фізкультури.
21 Обозна Оксана Дмитрівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», вчитель німецької мови.
22 Олейнічук Марія Анатоліївна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст І категорії», вчитель початкової школи.
23 Пасічна Юлія Леонідівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст ІІ категорії», вчитель фізики.
24 Петрова Ірина Борисівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст», психолог.
25 Ращепкіна Ірина Володимирівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст», вихователь ГПД.
26 Савченко Сергій Васильович – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Старший викладач», вчитель фізичної культури.
27 Скуба Лілія Русланівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст», вчитель історії.
28 Трушина Олеся Миколаївна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Старший вчитель», вчитель математики.
30 Тюменева Алла Михайлівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Старший вчитель», вчитель біології.
31 Удот Галина Геннадіївна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», вчитель початкової школи.
32 Харків Людмила Миколаївна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст І категорії», вчитель історії.
33 Чумаченко Наталія Іванівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст», вихователь ГПД.
34 Шатілова-Хаміда Наталія Анатоліївна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст І категорії», вчитель англійської мови.
35 Швець Юлія Василівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Старший вчитель», вчитель історії.