Скрипковий відділ

Сніжна Тетяна Володимирівна – завідувачка відділу скрипки, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Викладач-методист»

Викладачі відділу скрипки:

 Анненкова Наталія Палладіївна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Старший викладач», доцент НМАУ ім. П.І.Чайковського;

Борисов Вадим Валерійович – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Викладач-методист», концертмейстер Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України, асистент головного диригента Київського камерного оркестру, народний артист України, в.о. доцента НМАУ ім. П.І.Чайковського;

Грабовська Мар’яна Ярославівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Викладач-методист»;

Корінець Ольга Михайлівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Викладач-методист»;

Кот Оксана Віталіївна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», », артист Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України;

Мухіна Тамара Георгіївна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Викладач-методист»;

Овчаренко Людмила Іванівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Викладач-методист»;

Пушкарська Олена Олександрівна –кваліфікаційна категорія «Спеціаліст», артист Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України;

Пушкарьова Олена Олександрівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії»;

Рівняк Ольга Григорівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Викладач-методист», заслужена артистка України, професор НМАУ ім. П.І.Чайковського;

Рукавішнікова Ольга Володимирівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст»;

Савченко Олександра Сергіївна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст», артист оркестру , артист квартету;

Самойлова Ірина Анатоліївна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст», артист Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України,;

Сіренко Євгенія Ігорівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст», кандидат мистецтвознавства, артист Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України;

Скрябін Олександр Ігорович – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст»;

Концертмейстери відділу:

Головко Маргарита Олександрівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії»;

Красовський Віктор Анатолійович – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст»;

Кривушина Дар’я Федорівна- кваліфікаційна категорія «Спеціаліст»;

Лісова Марина Миколаївна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст І категорії»;

Макогон Василій Іванович – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст»;

Маландіна Вікторія Миколаївна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст ІІ категорії»;

Мокрицький Владислав Андрійович- кваліфікаційна категорія «Спеціаліст»;

Пашковська Анна Вікторівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст»;

Пирогова Дар’я Олександрівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст»;

Соловйова Ольга Ігорівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії»;

Хрипун Мирослава Олександрівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії»;

Шарик Ольга Олександрівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії»;

Яремчук Оксана Олександрівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст».