Диригентсько – хоровий відділ

Тихонова Ірина Леонідівна –завідувачка диригентсько-хоровим відділом, кваліфікаційна    категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Викладач-методист»

Викладачі відділу хорового диригування:
Бегма Наталія Олександрівна – кваліфікаційна      категорія «Спеціаліст вищої категорії»
Величко Злата Юріївна – кваліфікаційна       категорія «Спеціаліст»
Веріч Тетяна Миколаївна – кваліфікаційна     категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Старший викладач»
Галай Олена Ігорівна – кваліфікаційна       категорія «Спеціаліст»
Давімко Людмила Федорівна – заслужена  артистка України, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Викладач-методист»
Журавель Інна Олександрівна – кваліфікаційна      категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Старший викладач»
Коваль Марія Валеріївна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст ІІ категорії», хоровий диригент хору хлопчиків та юнаків
Привалова Ольга Григорівна – кваліфікаційна  категорія «Спеціаліст І категорії», хормейстер хорів учнів початкової та середньої школи
Пучко-Колесник Юлія Віталіївна – заслужений  діяч мистецтв України, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Викладач-методист», професор НМАУ ім. П.І.Чайковського, хоровий диригент Камерного дівочого хору КССМШ ім. М.В.Лисенка
Родіна Алла Валеріївна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст», лауреат міжнародних виконавських вокальних конкурсів
Солонько Сергій Володимирович – заслужений  артист України, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Викладач-методист», диригент симфонічного оркестру школи
Шемчук Віра Валеріївна – кваліфікаційна   категорія «Спеціаліст І категорії», хормейстер хорів учнів початкової школи та Камерного дівочого хору

Концертмейстери хорових колективів, класу хорового диригування, постави голосу:

Власик Вікторія – кваліфікаційна  категорія «Спеціаліст»
Гусак Валерія – кваліфікаційна  категорія «Спеціаліст»
Зварич Аліна Євгенівна – кваліфікаційна  категорія «Спеціаліст»
Миронова Анна-Марія – кваліфікаційна  категорія «Спеціаліст»
Петрик Тетяна Володимирівна – кваліфікаційна  категорія «Спеціаліст вищої категорії»
Баришевська Ксенія Сергіївна – кваліфікаційна  категорія «Спеціаліст І категорії»
Гололобова Світлана Валеріївна – кваліфікаційна   категорія «Спеціаліст І категорії»
Єрьоменко Марія Юріївна – кваліфікаційна   категорія «Спеціаліст»
Заходякін Юрій Олександрович – кваліфікаційна   категорія «Спеціаліст вищої категорії»
Матвієнко Світлана Іванівна – кваліфікаційна   категорія «Спеціаліст вищої категорії»
Свердлов Павло – кваліфікаційна   категорія «Спеціаліст»
Скочок Ольга Володимирівна – кваліфікаційна   категорія «Спеціаліст вищої категорії»
Тарахан Владислав – кваліфікаційна  категорія «Спеціаліст»
Юшко Тетяна Юріївна – кваліфікаційна   категорія «Спеціаліст вищої категорії»

Концертмейстери симфонічного оркестру:

Демянов Владислав Олександрович – кваліфікаційна   категорія «Спеціаліст» (фагот)
Дзядевич Даря Миколаївна – кваліфікаційна   категорія «Спеціаліст» (віолончель)
Маслянка Олег Сергійович – кваліфікаційна   категорія «Спеціаліст» (валторна)
Пясковський Руслан Ігорович – кваліфікаційна   категорія «Спеціаліст ІІ категорії» (контрабас)
Рукавішнікова Ольга Володимирівна – кваліфікаційна   категорія «Спеціаліст» (скрипка, альт)