Відділ струнних інструментів, в який входить секція народних інструментів

Червова Олена Андроніківна – завідувачка відділом струнно-смичкових інструментів, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Викладач-методист» (клас віолончелі), доцент НМАУ ім. П.І.Чайковського

Викладачі відділу струнно-смичкових інструментів:

Бутрій Інна Степанівна –кваліфікаційна категорія «Спеціаліст» (клас альта), артист оркестру Національної опери ім. Т.Г.Шевченка

Гаврилець Дмитро Григорович – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Викладач-методист» (клас альта), кандидат мистецтвознавства, заслужений діяч мистецтв України, професор, завідувач кафедри струнних інструментів НМАУ ім. П.І.Чайковського;

Грищенко Галина Кононівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Старший викладач» (клас віолончелі);

Євона Наталія Борисівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії» (клас арфи), артист Національного Президентського оркестру України;

Замков Артем Євгенович – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст І категорії» (клас віолончелі), артист Національного ансамблю солістів «Київська камерата»;

Задорожна Віта Миколаївна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст» (клас бандури);

Кардаш Мирослава Іванівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Викладач-методист» (клас бандури);

Кулаков Сергій Володимирович – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Викладач-методист» (клас альта), заслужений артист України, артист Національної опери ім. Т.Г.Шевченка, кандидат мистецтвознавства, доцент НМАУ ім. П.І.Чайковського;

Матоушек Аліна Вікторівна – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст» (клас віолончелі), артист Київського академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва;

Пясковський Руслан Ігорович – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст ІІ категорії» (клас контрабасу)

Таран Олексій Олександрович – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст ІІ категорії» (клас гітари)

Концертмейстери відділу струнно-смичкових інструментів:

Архімович Маргарита Юріївна (клас віолончелі)  – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії»;

Бутько Ольга Володимирівна (клас віолончелі) – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії»;

Екшмідт Мар’яна Антонівна (клас віолончелі) – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії»;

Заходякін Юрій Олекесандрович (клас контрабасу)- кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії»;

Киричевська Наталія Абрамівна (клас альта) – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії»;

Лісова Марина Миколаївна (клас альта) – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст І категорії»;

Шарик Ольга Олександрівна (клас альта) – кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії»;

Яремчук Оксана Олександрівна (клас віолончелі) кваліфікаційна категорія «Спеціаліст».