Відділ духових і ударних інструментів

Кот Генадій Едуардович –завідувач відділу духових та ударних інструментів, артист Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України

 

Блінов Олександр Євгенович –заслужений артист України, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Викладач-методист», доцент НМАУ ім. П.І.Чайковського, артист оркестру Національної опери України ім. Т.Г.Шевченка (клас ударних інструментів);

Василевич Юрій Володимировичзаслужений  артист України, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Викладач-методист», доцент НМАУ ім. П.І.Чайковського, артист оркестру Національної опери України ім. Т.Г.Шевченка (клас кларнету та саксофону);

Гордій Павло Антонович –кваліфікаційна  категорія «Спеціаліст вищої категорії», артист київського національного академічного театру оперети (клас валторни)

Горленко Ірина Анатоліївна – кваліфікаційна  категорія «Спеціаліст І категорії», артист Київського академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва (клас блок-флейти та флейти);

Грибов Ігор Вячеславович – кваліфікаційна  категорія «Спеціаліст», заступник директора (клас фаготу);

Коздоба Григорій Пилипович –кваліфікаційна  категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Старший викладач», (клас труби);

Малиновський Максим Юрійович –кваліфікаційна  категорія «Спеціаліст ІІ категорії», артист київського національного академічного театру оперети (клас фаготу);

Плотнікова Лариса Миколаївна –кваліфікаційна  категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Старший викладач», артист Національного симфонічного оркестру України (клас флейти);

Посвалюк Костянтин Валерійович –кваліфікаційна   категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Старший викладач», артист оркестру Національної опери України ім. Т.Г.Шевченка (клас труби);

Сабадаш Анастасія Валентинівна –кваліфікаційна    категорія «Спеціаліст вищої категорії», артист Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України (клас ударних інструментів);

Самойлов Олександр Миколайович –кваліфікаційна   категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Старший викладач», артист оркестру Національної опери України ім. Т.Г.Шевченка (клас кларнету);

Сухарева Інна Анатоліївна –кваліфікаційна   категорія «Спеціаліст І категорії», артист академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України (клас гобою та блок-флейти);

Фоменко Володимир Миколайович –кваліфікаційна   категорія «Спеціаліст», артист академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України (клас тромбону);

Фотуйма Роман Богданович –кваліфікаційна    категорія «Спеціаліст ІІ категорії» (клас саксофону);

Цюцюра Вадим Дмитрович –кваліфікаційна    категорія «Спеціаліст», артист оркестру Національної опери України ім. Т.Г.Шевченка (клас фаготу);

Чеглакова Єлизавета Семенівна –кваліфікаційна    категорія «Спеціаліст вищої категорії», артист оркестру Національної опери України ім. Т.Г.Шевченка (клас флейти);

Шляхтич Володимир Іванович –кваліфікаційна    категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Старший викладач» (клас блок-флейти та кларнету);

Яременко Олексій Дмитрович –кваліфікаційна    категорія «Спеціаліст», артист Національного Президентського оркестру України (клас флейти);

Юрченко Катерина Миколаївна – кваліфікаційна    категорія «Спеціаліст»,  артист Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П.Вірського;